Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Argem İlaçlama olarak Bursa ve çevresinde kene ilaçlama hizmeti veriyoruz. Kene ısırıkları ve taşıdıkları hastalıklar özellikle yaz aylarında insanların karşılaşabileceği ciddi bir sağlık sorunudur. Bu nedenle kene ilaçlama işlemi oldukça önemlidir ve profesyonel bir ekibin yapması gerekmektedir.

Kene ilaçlama işlemi, öncelikle belirli alanlarda kene popülasyonu yoğunluğunun tespit edilmesi ile başlar. Ardından, belirli bir program dahilinde kimyasal ilaçlar kullanılarak kene populasyonu kontrol altına alınır. Bu işlem, özellikle yeşil alanlar, ormanlık alanlar, parklar ve bahçeler gibi açık alanlarda oldukça önemlidir.

Argem İlaçlama olarak, kene ilaçlama hizmeti verirken çevre dostu ilaçları tercih ediyoruz. Çünkü bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti yanı sıra doğaya da zarar vermemektir. Bu nedenle, kene ilaçlama işlemi sırasında çevreye duyarlı ilaçlar kullanıyoruz.

Ayrıca, kene ilaçlama işlemi sonrasında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz ve yapılması gerekenleri detaylı bir şekilde anlatıyoruz. Böylece, müşterilerimiz gerekli önlemleri alarak, kene ısırığından kaynaklı sağlık sorunlarını minimuma indirgeyebiliyorlar.